O nas

Zaprezentowane poniżej profile niekoniecznie obowiązują zawsze. Jeśli trzeba – dźwiękowiec może zająć się obsługą aparatu. I odwrotnie;) Tak więc, zazwyczaj:

Bartosz Terlicki – nie wiadomo co robi. Wiadomo jednak, że bez niego nie zadziałają gniazdka, nie włączy się żaden ekran, ani nie zapali się światło, a mleko będzie się kwasić. Bierze też na siebie obowiązki związane z kontaktami ze światem zewnętrznym.

Jacek Olejnik
– mistrz świata w obsłudze aparatu. Nasz księgowy. Do tego oświetleniowiec. Komputerowiec. Lubi spać (zwłaszcza siedząc). Ogólnie geniusz.

Krzysiek Sankiewicz
– generalnie facet z innej bajki. Człowiek, u którego trudno znaleźć jakikolwiek talent;) (aczkolwiek on sam zapewne nie zgodziłby się z tym twierdzeniem). Lubi zadawać głupie pytania, nosi długie włosy i jest ogólnie nieznośny. Ale ma za to fajne pomysły (z których żadnego jeszcze nie zrealizowano). Administruje naszą stroną.


Małgorzata Kimnes
– chętnie pomaga pozostałym w ciężkiej, twórczej pracy. W wolnych chwilach – tłumaczy (dzięki niej powstała np. angielska wersja napisów do filmu "Pipeta").

Rafał Sankiewicz – nadworny dźwiękowiec i kompozytor. Potrafi zagrać nawet na zardzewiałym widelcu. Odróżnia tonacje bzyczenia muszek różnych gatunków. Mistrz ciętej riposty.

Wojciech Sankiewicz
– animator: lubi bawić się lalkami;), ale i z rysunkiem sobie poradzi. Posiada dużą wiedzę. Wymyśla, inspiruje, budzi do działania. Czasami denerwuje.