czwartek, 20 października 2011

Niebawem trzeci film KaPoKa


Ferajna Filmowa KaPoK zakończyła niedawno zdjęcia do kolejnego filmu. Zdjęcia trwały niemal dwa miesiące, a ich efektem jest minuta i kilka sekund filmu. Za nami jest już także montaż (samej ścieżki wizualnej, rzecz jasna), a na ukończeniu jest udźwiękowienie. Nasz uzdolniony muzyk robi, co może by prace zakończyć jeszcze w tym tygodniu. Pozostanie nam złożyć wszystko w całość, dołożyć parę "dupereli" i można będzie rzec dumnie "finis coronat opus".
Może dla niektórych z naszych nielicznych, ale wiernych widzów, pewnym zaskoczeniem będzie efekt końcowy. Tym razem, bowiem porwaliśmy się na pikselację, a nie animację lalkową. Kończona w tej chwili animacja to w gruncie rzeczy reklama. Podjęliśmy się zadania polegającgo na stworzeniu promocyjnego filmu dla naszego powiatu. Może nie jest to dla większości z nas, podobnie jak innych fanów kina, temat wielce porywający, ale staraliśmy się dopilnować pewnego poziomu artystycznego i nie produkować kolejnej nudziarskiej paplaniny o tym, jaki to fajny i niepowtarzalny, i w ogóle mega ekstra jest nasz powiat. Jak wyszło? Cóż, wystarczy poczekać cierpliwie jeszcze kilka dni, a sami się przekonacie. My po raz kolejny zaciskamy kciuki i liczymy, że publiczność będzie miała na co popatrzeć i doceni naszą pracę.

4 komentarze:

 1. http://www.youtube.com/watch?v=cGF0hauSu34&feature=BFa&list=PLD520B91DF4289219&lf=results_main

  OdpowiedzUsuń
 2. powyżej link do fragmentu ciekawej animacji przedstawiającej powstawanie metropolii, którą ujrzałem na ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL 2011.

  Czekam na Wasze dzieło.

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie ciekawa rzecz, dzięki ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A nasze "dzieło" już od jakiegoś czasu gotowe. Czekamy jednak na werdykt zleceniodawcy.

  OdpowiedzUsuń