wtorek, 24 maja 2011

„Pipeta” na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni!

Szanowni Państwo!

Mamy tę niezwykłą przyjemność poinformowania, że nasz film, „Pipeta”, weźmie udział w bardzo interesującym wydarzeniu na mapie corocznych imprez filmowych w Polsce. Będzie to... Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. „Pipeta” będzie wyświetlana w ramach przeglądu polskiego kina niezależnego.

Pragniemy od razu wyjaśnić, że wcale się z „Pipetą” nie pchaliśmy do Gdyni. Historia wyglądała trochę inaczej, a zaczęło się od wysłania naszego filmu na przegląd SHORT WAVES, na który się zresztą... nie dostaliśmy. Niemniej, organizatorzy zwrócili się do nas z pytaniem czy nie zgodzilibyśmy się na pokazanie filmu w Gdyni. Oczywiście, każda okazja pokazania własnego dzieła publiczności to dla nas ważne wydarzenie, dlatego na propozycję z miejsca przystaliśmy. Po pewnym czasie dowiedzieliśmy się, że chodzi o ten festiwal.

Sam występ w Gdyni uważamy za sukces. Teraz pozostaje trzymać kciuki, by „Pipeta” została zauważona przez tamtejszą dość specyficzną publiczność (akredytacja kosztuje 400 zł, więc należy się spodziewać raczej osób, które albo stać na taki wydatek, albo które zajmują się sprawą zawodowo, np. dziennikarzy, niekoniecznie zaś ludzi którzy chcą tylko dla samej przyjemności, korzystając z okazji, rzucić okiem na parę filmów) i sprawiła jak najlepsze wrażenie. Trzymajmy kciuki!

Notka o przeglądzie filmów niezależnych na stronie festiwalu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz