piątek, 4 lutego 2011

Mały sukces na Sputniku

Kliknij obrazek, by go powiększyć

Od chwili, w której nasz "wyrób" trafił na stronę sputnik7.com, o czym informowaliśmy jakiś czas temu, przynajmniej niektórzy KaPoKowie stali się stałymi bywalcami tej strony.

Zdarza się czasem tak, że człowiek zasiądzie przed monitorem i po chwili nie ma pojęcia, co zrobić dalej, jaką stronę odwiedzić, co przeczytać, obejrzeć itp. itd. 

Z taką sytuacją spotkałem się wczoraj, ale szybko znalazłem sposób na nudę. Otworzyłem Sputnika i kierowany czystą ciekawością zacząłem przeglądać filmy w zakładce "top rated". Spodziewając się, że prędzej czy później ujrzę gdzieś tam Pipetę, myślałem raczej o końcu rankingu niźli o jego pierwszych stronach. Okazało się, że grubo się pomyliłem! Byłem zdumiony, gdy wskakując na dwunastą zaledwie stronę spostrzegłem screen ze swojego filmu w towarzystwie maksymalnej ilości gwiazdek ,stanowiących wizualizację raczej dobrych ocen na jego temat. Warto dodać, że stron w "top rated" na tamtą chwilę było 72. Nie wiem, jak sprawa potoczy się dalej - w końcu to dopiero kilka dni obecności profesora Mietka na pokładzie radzieckiego sputnika, ale tak czy siak informacja to dla nas niezmiernie miła i warta (chyba) podkreślenia na naszej stronie. Wszak znany naukowiec Georgi Łozanow polecał świętować każdy, najdrobniejszy nawet sukces, więc słuchamy zalecenia mądrzejszego od nas, i stosujemy, a poprzez obwieszczenie tego newsa światu, święto niecodzienne sobie czynimy. Życzymy sobie przy tym, aby taka miła tendencja utrzymywała się stale. Lubimy napawać się myślą, że nasz film podoba się jeszcze komuś poza wąskim, KaPoKowym gronem.

(22.07.2021) Uwaga: linki do serwisu Sputnik7 zostały wyłączone ze względtu na to, że najwyraźniej zmienił on charakter i stał się typową witryną o tematyce pornograficznej;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz